EUROPEJSKI DZIEŃ PRZYWRACANIA CZYNNOŚCI SERCA

16 października obchodzimy Europejski Dzień Przywracania Czynności Serca. W tym dniu, w samo południe, dzieci z grup ,,Słoneczka” i ,,Smerfy” przystąpiły do wykonywania resuscytacji krążeniowo – oddechowej w celu ustanowienia rekordu. Przedsięwzięcie trwało aż pół godziny. Dzieci wykazały się ogromną odwagą. Gratulujemy naszym MAŁYM RATOWNIKOM!  Organizatorem wydarzenia, jak co roku, była Fundacja Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Celem akcji było promowanie w całej Polsce nauki pierwszej pomocy.

Serdecznie dziękujemy za zaangażowanie i pomoc w organizacji tego wydarzenia, w naszym przedszkolu, pani Agnieszce Demczuk i panu Klaudiuszowi Nazaruk, panu Saszy Łozickiemu, ratownikom ze Stacji Pogotowia Ratunkowego w Białej Podlaskiej oraz drukarni ,,PK MEDIA” za nieodpłatne wydrukowanie plakatów.

Link do zdjęć (kliknij tutaj)