100 ROCZNICA ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI PRZEZ POLSKĘ

9 listopada 2018 roku w naszym przedszkolu odbyła się uroczystość z okazji 100 rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę. Nauczycielki wraz z dziećmi sześcioletnimi z grupy Smerfy i Słoneczka przygotowały montaż słowno- muzyczny. W uroczystości brali udział również zaproszeni goście, przedstawiciele instytucji oświatowych, którzy są naszymi partnerami w wychowaniu młodego pokolenia Polaków, z którymi współpracujemy na co dzień w procesie wychowawczo-dydaktycznym. Zaszczycili nas również swoją obecnością przedstawiciele Wojsk Obrony Terytorialnej oraz rodzice naszych wychowanków.  O symbolicznej godzinie 11.11 wszyscy wspólnie odśpiewali cztery zwrotki hymnu państwowego włączając się do akcji organizowanej przez Ministra Edukacji Narodowej oraz Radę Dzieci i Młodzieży przy Ministrze Edukacji Narodowej. Mamy nadzieję, że ten wyjątkowy dzień zapisze się w pamięci każdego przedszkolaka, jako pamiątka dla przyszłych pokoleń.