KONKURS RECYTATORSKI "MAŁY PRZEDSZKOLAK-WIELKI PATRIOTA"

Dnia 13 listopada 2018r. odbył się w naszym przedszkolu konkurs recytatorski pod hasłem „MAŁY PRZEDSZKOLAK-WIELKI PATRIOTA”. Organizatorkami konkursu były Iwona Chomiuk, Anna Miszkiniuk, Anna Stefaniuk. Przedszkolaki zaprezentowały wiersze o tematyce patriotycznej. Założeniem konkursu było w głównej mierze kształtowanie u dzieci postaw patriotycznych poprzez rozwijanie w nich poczucia przynależności społecznej, budzenie świadomości narodowej jak również rozwijanie zainteresowania pięknem polskiej literatury i kształtowanie wrażliwości na piękno języka ojczystego. Konkurs, to również okazja do wzmacniania wiary we własne siły, to wspaniała zabawa posiadająca wiele aspektów nie tylko dydaktycznych, ale również wychowawczych i społecznych.

Jury konkursu, w składzie: Izabela Jaszczuk – dyrektor przedszkola, Anna Stefaniuk – nauczyciel, Barbara Domańska – bibliotekarz, Katarzyna Rodak – logopeda wyłoniło następujących zwycięzców:

I miejsce: Urszula Wołoczko Przedszkole Samorządowe Nr 15

II miejsce: Zuzanna Rozpotyńska Przedszkole Samorządowe Nr 17

III miejsce: Wojciech Krać Przedszkole Samorządowe Nr 6

Wszystkie dzieci zaprezentowały się znakomicie i zostały nagrodzone dyplomem i nagrodami rzeczowymi.

Wszystkim uczestnikom i ich opiekunom składamy serdeczne gratulacje

i życzymy dalszych sukcesów.

Dziękujemy za udział w naszym konkursie!