Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?    Cyberbezpieczeństwo AKCEPTUJĘ
^Powrót do góry strony
  
  
  

INFORMACJA

Szanowni Rodzice!

Informuję, że 18 maja 2020 r. przedszkole zostanie częściowo otwarte. W pierwszej kolejności do przedszkola będą przyjmowane te dzieci, których rodzice nie mają możliwości pogodzenia pracy z opieką w domu. Pierwszeństwo mają dzieci pracowników systemu ochrony zdrowia, służb mundurowych, pracowników handlu i przedsiębiorstw produkcyjnych, realizujący zadania związane z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID -19.

Rodzice, którzy chcą skorzystać z opieki przedszkolnej proszeni są wcześniejszy kontakt telefoniczny z dyrektorem lub wychowawcami grup oraz o wypełnienie deklaracji i przesłanie jej na adres mailowy przedszkola Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

                  Izabela Jaszczuk

                  dyrektor Przedszkola Samorządowego nr 13 w Białej Podlaskiej

Copyright © 2013. Przedszkole Samorządowe nr 13 w Białej Podlaskiej Rights Reserved.