DYŻUR WAKACYJNY

Dyżur wakacyjny bialskich przedszkoli samorządowych

Przypominamy, że Przedszkole Samorządowe nr 13 pełni dyżur w miesiącu sierpniu. Rodziców zainteresowanych wakacyjnym dyżurem prosimy o zgłoszenie swojego dziecka, przesyłając informację drogą mailową na adres:

Termin zgłaszania dzieci na wakacyjny dyżur upływa 5 czerwca 2020 r.
Zgłoszenia dzieci z naszego przedszkola na dyżur do innych przedszkoli, pełniących dyżur w lipcu, należy dokonać w naszym przedszkolu (pocztą elektroniczną), podając placówkę wybraną przez Państwa na dyżur wakacyjny.
Szczegółowe informacje zostaną podane do wiadomości zainteresowanym Rodzicom w późniejszym terminie, gdyż są uzależnione od rozwoju sytuacji epidemicznej.
Przedszkola dyżurne w lipcu 2020 r.:
- Przedszkole Samorządowe Nr 3 im. Marii Kownackiej, ul. Warszawska 19 C
- Przedszkole Samorządowe nr 6, ul. Łomaska 21
- Przedszkole Samorządowe nr 7 w Zespole Szkół z Oddziałami Integracyjnymi, ul. L. Waryńskiego 1
- Przedszkole Samorządowe nr 17 w Zespole Szkół, ul. Zygmunta Starego 4