Błąd

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów konkursy/muzeum oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów POZADKI/1 oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów smok oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów word oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów moje_zdjecie_z_wakacji oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Konk

Rozstrzygnięcie konkursu

organizowanego przez Muzeum Południowego Podlasia-

nagrodę otrzymały Julia Marczyńska, Kamilka Olędzka i Natalka Hajziuk

{obraz}konkursy/muzeum{/obraz}

"Po Polsce podróże małe i duże"

Dnia 28.10.2015 r. studio artystyczne AKADA wystawiło w naszym przedszkolu teatrzyk pt. "Po Polsce podróże małe i duże".

Wraz z aktorami dzieci odwiedziły najciekawsze miejsca w Polsce.

Głównym bohaterem przedstawienia był smok Bazylii, który chcąc odwiedzić swego dziadka w Krakowie  musiał przejść całą Polskę,

opowiadając dzieciom o największych miastach i związanych z nimi legendach.

Oprócz ciekawych informacji, smok Bazylii, zapewnił przedszkolakom świetną zabawę.

{obraz}smok{/obraz}

Spotkanie z przedstawicielami WORD

09.10.2015 r. odbyło się spotkanie z przedstawicielami WORD- Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego

podczas którego, dzieci utrwaliły sobie wiedzę na temat zasad ruchu drogowego.

W prezencie przedszkolaki otrzymały kamizelki odblaskowe.

{obraz}word{/obraz}

"WIĘCEJ RUCHU DLA MALUCHÓW"- zajęcia ruchowe

Celem zajęć jest wytworzenie u przedszkolaków zainteresowania i potrzeby regularnej aktywności fizycznej. Sprzyja to rozwojowi dzieci, procentuje w codziennym życiu, ale także sprzyja uprawianiu sportu w późniejszym wieku. Zajęcia ruchowe poprzez swoją formę przygotowują dziecko do aktywności fizycznej i działania w grupie. Im trafniejsze i pełniejsze jest nasze oddziaływanie, tym zdrowsze i radośniejsze jest dziecko.

PROWADZĄCE:
Barbara Burczak